Menu Zamknij

Zespół pracowników

ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW

DZIAŁ WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECI DO ROZPOCZĘCIA NAUKI W SZKOLE

Katarzyna Musialik – psycholog, koordynator działu, k.musialik@poradnia.piekary.pl

Anna Bryła – psycholog, a.bryla@poradnia.piekary.pl

Magdalena Doroś – psycholog, mdoros@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Gadecka – pedagog, logopeda, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Wojtynek – pedagog, k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ TERAPII MOWY

Marzena Wiatrz – logopeda, koordynator działu, m.wiatrz@poradnia.piekary.pl

Barbara Cyl – logopeda, b.cyl@poradnia.piekary.pl

Agnieszka Ofiarkiewicz – logopeda, a.ofiarkiewicz@poradnia.piekary.pl

Maria Szukała – logopeda, m.szukala@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY - SZKOLNY

Ewa Skrzyszewska – pedagog, koordynator działu, e.skrzyszewska@poradnia.piekary.pl

Małgorzata Bożek – psycholog, psychoterapeuta, m.bozek@poradnia.piekary.pl

Ewa Hornik – socjoterapeuta, e.hornik@poradnia.piekary.pl

Karolina Kopacz – psycholog, k.kopacz@poradnia.piekary.pl

Anna Kusy – psycholog, a.kusy@poradnia.piekary.pl

Julita Maciąg – pedagog, j.maciag@poradnia.piekary.pl

Monika Ogrodnik – psycholog, m.ogrodnik@poradnia.piekary.pl

Anna Polak – terapeuta SI, a.polak@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY – MŁODZIEŻOWY

Iwona Koperwas, pedagog, koordynator działu, i.koperwas@poradnia.piekary.pl

Anna Pawłowska, psycholog, a.pawlowska@poradnia.piekary.pl

Karolina Kopacz – psycholog, k.kopacz@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Wojtynek – pedagog, k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ POMOCY W WYBORZE KIERUNKU KSZTAŁCENIA I ZAWODU

Anna Pawłowska, psycholog, doradca zawodowy, a.pawlowska@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU:

Ewa Hornik – socjoterapeuta, koordynator działu, e.hornik@poradnia.piekary.pl

Magdalena Doroś – psycholog, mdoros@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Gadecka – pedagog, logopeda, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

Bogna Iskanin – psycholog, b.iskanin@poradnia.piekary.pl

Barbara Kajzer – pedagog, b.kajzer@poradnia.piekary.pl

Iwona Kusz – logopeda, i.kusz@poradnia.piekary.pl

Magdalena Kwaśny – logopeda, m.kwasny@poradnia.piekary.pl

Julita Maciąg – pedagog, j.maciag@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Mnich – logopeda, k.mnich@poradnia.piekary.pl

Żaneta Patyk – pedagog, zpatyk@poradnia.piekary.pl

Beata Pawełczyk – logopeda, b.pawelczyk@poradnia.piekary.pl

Maria Szukała – logopeda, m.szukala@poradnia.piekary.pl

Anna Słodkowska – pedagog, a.slodkowska@poradnia.piekary.pl

 

Skip to content