Menu Zamknij

Zespół pracowników

ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW

DZIAŁ WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECI DO ROZPOCZĘCIA NAUKI W SZKOLE

Katarzyna Musialik – psycholog, koordynator działu, k.musialik@poradnia.piekary.pl

Anna Bryła – psycholog, a.bryla@poradnia.piekary.pl

Magdalena Doroś –psycholog, m.doros@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Gadecka – pedagog, logopeda, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

 Karolina Kopacz – nauczyciel nieobecny

Katarzyna Wojtynek – pedagog, surdopedagog k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ TERAPII MOWY

Marzena Wiatrz – logopeda, koordynator działu, m.wiatrz@poradnia.piekary.pl

Barbara Cyl – logopeda, b.cyl@poradnia.piekary.pl

Agnieszka Ofiarkiewicz – logopeda, a.ofiarkiewicz@poradnia.piekary.pl

Maria Szukała – logopeda, m.szukala@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY - SZKOLNO-MŁODZIEŻOWY

Ewa Skrzyszewska – pedagog, koordynator działu, e.skrzyszewska@poradnia.piekary.pl

Małgorzata Bożek – psycholog, psychoterapeuta, m.bozek@poradnia.piekary.pl

Elżbieta Grzegórzko-psycholog, e.grzegorzko@poradnia.piekary.pl 

Ewa Hornik – socjoterapeuta, e.hornik@poradnia.piekary.pl

Karolina Kopacz – psycholog, nauczyciel nieobecny

Iwona Koperwas, pedagog, i.koperwas@poradnia.piekary.pl

Anna Kusy – psycholog, a.kusy@poradnia.piekary.pl

Julita Maciąg – pedagog, j.maciag@poradnia.piekary.pl

Anna Polak – terapeuta SI, a.polak@poradnia.piekary.pl

Joanna Sobala – psycholog, j.sobala@poradnia.piekary.pl

Karolina Robaczewska – psycholog, k.robaczewska@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Wojtynek – pedagog, surdopedagog k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

DZIAŁ POMOCY W WYBORZE KIERUNKU KSZTAŁCENIA I ZAWODU

DZIAŁ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU:

Ewa Hornik – socjoterapeuta, koordynator działu, e.hornik@poradnia.piekary.pl

Magdalena Doroś – nauczyciel nieobecny

Katarzyna Gadecka – pedagog, logopeda, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

Bogna Iskanin-Gzel – psycholog, b.gzel@poradnia.piekary.pl

Barbara Kajzer – pedagog, b.kajzer@poradnia.piekary.pl

Iwona Kusz – logopeda, i.kusz@poradnia.piekary.pl

Julita Maciąg – pedagog, j.maciag@poradnia.piekary.pl

Hanna Marszałek – logopeda, h.marszalek@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Mnich – logopeda, k.mnich@poradnia.piekary.pl

Żaneta Patyk – pedagog, zpatyk@poradnia.piekary.pl

Beata Pawełczyk – logopeda, b.pawelczyk@poradnia.piekary.pl

Pros Adriana – psycholog, a.pros@poradnia.piekary.pl

 

Skip to content