Menu Zamknij

Koordynatorzy placówek

Koordynatorzy placówek oświatowych

Przedszkola

Miejskie Przedszkole nr 1 – Anna Bryła, a.bryla@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 2 – Katarzyna Musialik, m.musialik@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 3 – Anna Bryła, a.bryla@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 4 – Katarzyna Wojtynek, k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 5 – Katarzyna Musialik, m.musialik@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 7 – Katarzyna Musialik, m.musialik@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 8 – Katarzyna Wojtynek, k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 9 (w ZS-P nr 1) – Katarzyna Gadecka, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 10 – Katarzyna Wojtynek, k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 11 – Katarzyna Musialik, m.musialik@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 12 – Anna Bryła, a.bryla@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 13 – Anna Bryła, a.bryla@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 14  (w ZS-P nr 2) – Katarzyna Gadecka, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 15 – Katarzyna Wojtynek, k.wojtynek@poradnia.piekary.pl

Miejskie Przedszkole nr 17 – Katarzyna Gadecka, k.gadecka@poradnia.piekary.pl

Szkoły podstawowe

Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 – Julita Maciąg, j.maciag@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 – Iwona Koperwas, i.koperwas@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 3 (w ZS-p nr 1) – Ewa Skrzyszewska, e.skrzyszewska@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 5 – Ewa Skrzyszewska, e.skrzyszewska@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 – Monika Ogrodnik, m.ogrodnik@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 11 – Anna Kusy, a.kusy@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 – Anna Kusy, a.kusy@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 – Iwona Koperwas, i.koperwas@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 14 – Ewa Hornik, e.hornik@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 – Julita Maciąg, j.maciag@poradnia.piekary.pl

Miejska Szkoła Podstawowa nr 16 (w ZS-P nr 2) – Monika Ogrodnik, m.ogrodnik@poradnia.piekary.pl

Zespół Szkół Specjalnych – Anna Pawłowska, a.pawlowska@poradnia.piekary.pl

Szkoły ponadpodstawowe

Akademicki Zespół Szkół – Anna Pawłowska, a.pawlowska@poradnia.piekary.pl

Zespół Szkół nr 1 – Anna Pawłowska, a.pawlowska@poradnia.piekary.pl

Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych – Anna Pawłowska, a.pawlowska@poradnia.piekary.pl

Skip to content