Menu Zamknij

Zajęcia grupowe w roku szkolnym 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 zapraszamy dzieci i młodzież na następujące zajęcia grupowe:

lp.nazwaodbiorcyterminprowadzący    
1.Czytam ze zrozumieniemuczniowie klas II i III szkoły podstawowejponiedziałki godz. 16.00

Agnieszka Ofiarkiewicz-logopeda, tyflopedagog

a.ofiarkiewicz@poradnia.piekary.pl

    
2.Gotowi do szkoły zajęcia dla dzieci 6-7-letnich z trudnościami edukacyjnym

piątki, godz.

15.00-16.00

16.00-17.00

Katarzyna Gadecka-pedagog, logopeda

k.gadecka@poradnia.piekary.pl

    
3.Logorytmika – czyli słowa-ruch-słuch, zajęcia dla dzieci 5-6 letnich, z opóźnionym rozwojem mowy, obniżonym napięciem mięśniowym

piątki, godz.

14.00-15.00

Katarzyna Gadecka-pedagog, logopeda

k.gadecka@poradnia.piekary.pl

    
4.

Program wzmacniania koncentracji uwagi

dzieci 6 i 7-letniewtorki godz. 14.00

Marzena Wiatrz – logopeda,

m.wiatrz@poradnia.piekary.pl

Katarzyna Musialik – psycholog

k.musialik@poradnia.piekary.pl

    
5.

Program Wzmacniania Rodziny

Rodzice i dzieci w wieku 10-14 latpiątki, godz. 17.00

Iwona Koperwas-pedagog

i.koperwas@poradnia.piekary.pl

Ewa Skrzyszewska-pedagog

e.skrzyszewska@poradnia.piekary.p

    
6..Trening Kontroli ZłościUczniowie klas III-IV szkół podstawowychwtorki godz. 16.00

Iwona Koperwas-pedagog

i.koperwas@poradnia.piekary.pl

Ewa Skrzyszewska-pedagog

e.skrzyszewska@poradnia.piekary.pl

    
7.Trening Umiejętności Społecznychdla uczniów kl. II-III (zajęcia dla dzieci mających trudności w funkcjonowaniu społecznym)wtorki, godz. 16.00

Ewa Hornik-socjoterapeuta

e.hornik@poradnia.piekary.pl

Julita Maciąg-pedagog

j.maciag@poradnia.piekary.pl

    
8.Trening Umiejętności Społecznychdla uczniów kl. IV-VI (zajęcia dla dzieci mających trudności w funkcjonowaniu społecznym)wtorki godz. 18.00

Karolina Kopacz, psycholog

k.kopacz@poradnia.piekary.pl

    
9.Trening Umiejętności Społecznychdla uczniów kl. VII-VIII (zajęcia dla dzieci mających trudności w funkcjonowaniu społecznym)wtorki godz. 18.00

Karolina Kopacz, psycholog

k.kopacz@poradnia.piekary.pl

    

Wszystkich informacji dotyczących zajęć i zapisów udzielają prowadzący. Zapraszamy do kontaktu mailowego.

Skip to content